FRONTLINE Rally Team

Vítejte na stránkách FRONTLINE Rally Teamu

Advanced Cup

Ve dnech 16. až 22.3.2009 se jel 7. podnik turnaje RBR Advanced cup s příznačným názvem Rally Greece. Skladbu tratě k tomuto závodu provedl Jan Morávek a myslím, že si dal záležet a tratě zvolil velmi dobře. Prvních 6 rychlostních zkoušek se jelo na suchém povrchu a to šotolině. Zbytek rychlostních zkoušek byl směsicí šotolinových zkoušek a všechny byly za špatných podmínek na vlhké nebo mokré šotolině.
 Ve dnech 23.2. až 1.3.2009 se konal již šestý závod turnaje RBR Advanced cup s názvem Rally Sardegna. Tento závod se jel na jednu etapu obsahující 13 RZ. Celý závod se jel na šotolinovém suchém povrchu a na všech rychlostních zkouškách panovalo krásné počasí. Začátek a konec obstarala zkouška Rally school stage. Celý závod vyhrál jezdec týmu Slovenia Ford RT a to Feltin Jernej se závodním specilálem Ford Focus WRC, který vyhrál i minulý závod. Tři předchozí však nedokončil. Na druhém místě v celkovém hodnocení skončil jezdec týmu Guarania IVRT - Radmets Oskar s vozidlem Subaru Impreza N11. Tento vůz patří do třídy N4 a proto je jeho konečné celkové druhé místo výsledek z říše snů, jelikož ve startovním poli bylo velké množství vozů nejsilnější třídy WRC. Na třetím místě v celkovém hodnocení skončil Jiří Pospíšil s vozem Citroen Xsara WRC 06 z týmu REVO Klatovy.
MORALES Gabriel

Dalším, již pátým podnikem pokračoval Advanced Cup 2009. Tentokrát účastníci zavítali do Jordánska, kde je čekalo 12 velmi rychlých testů. Míst kde se nejelo na plný plyn by jsme našli opravdu pomálu. Ze 122 účastníků se s tratěmi nejlépe popasoval, stejně jako při minulé soutěži, Jernej Feltrin.

FELTRIN Jernej

Čtvrtým podnikem pokračoval seriál Advanced Cup. Na účastníky Rally Argentina, kterých se na startu objevilo 141, čekalo 96 km  na celkem 14. šotolinových rychlostních zkouškách. Trať byla místy vlhká až mokrá vzhledem k občasným dešťovým přeháňkám.

NORDINS Tomas
     Třetí podnik  Advanced Cupu nás zavedl na převážně velmi rychlé šotolinové rychlostní zkoušky. Porci těchto 13 rychlých testů zvládl opět nejlépe Tomas Nordins za Švédska se svým Subaru Impreza WRC.

Druhý podnik letošního ročníku Advanced Cupu se jel na zasněžených švédských rychlostních zkouškách. Na startu se objevilo 140 posádek . Do cíle jich dorazilo 122. Z nástrahami 12 rychlostních zkoušek se nejlépe popasoval Švéd Tomas Nordins se Subaru Impreza WRC.

V uplynulém týdnu se konal první závod nového ročníku ADVANCED Cupu - Rally Monte Carlo. Na start 12-ti sněhem a ledem pokrytých asfaltových rychlostních zkoušek se postavilo 161 posádek včetně našeho téměř kompletního týmu.

Posledni komentare
07.06.2012 21:53:31: i michael somewhat amazed humor my personal middle of the sem check consequence for drama...from the...