FRONTLINE Rally Team

Vítejte na stránkách FRONTLINE Rally Teamu

Czech Rally Cup

Po delších problémech v organizaci a pořádání Czech Rally Cupu se v uplynulém týdnu podařilo sezonu znovu rozjet a tak se mohl opět rozhořet boj na tratích Rally Bohemia. Trať na kterou tentokrát vyrazilo 73 jezdců měřila necelých 110 km a byla tvořena převážně se suchých asfaltových tratí. Závod byl velice náročný když do cíle bez využití SR dojelo pouhých 14 jezdců!
 7. podnik Czech Rally Cupu se po šotolinovém úletu přesunul opět na čistě asfaltové rychlostní zkoušky.Soutěž rozdělená do dvou etap měřila 91 km a odstartovalo do ní 110 jezdců.Bohužel se opět ukázalo že tento povrch velké části našeho týmu vůbec nesvědčí.

Na start šestého podniku Czech Rally-Cupu 2009 - Agrotec New Holland Rally Hustopeče ,se postavilo rovných 100 startujících a utkali se o mistrovské body na necelých 100 kilometrech rychlostních zkoušek. Náš tým reprezentovalo 12 jezdců,což je zatím největší počet startujících za celou sezonu.

V uplynulém týdnu se konal pátý podnik Czech Rally Cupu který, zavedl jezdce do okolí Českého Krumlova.Na start se tentokrát postavilo 76 posádek a závod měřil 111 km.Soutěž vyhrál Ivan Šmidrkal z Montek Motorsportu na voze Ford Focus RS WRC 03.Do soutěže odstartovalo pouze 8 jezdců z našeho týmu a i když se nejednalo o tak extrémní podmínky jako při minulém závodě,tak soutěž byla doslova pohřebištěm pro naše jezdce.
Posledni komentare
25.01.2009 20:22:38: do cupu som sa už zaregistroval takže ďalšieho podniku sa určite zúčastním dúfam že sa bude aj dariť...

Již čtvrtým podnikem pokračoval jeden z prestižních šampionátů v České republice - Czech Rally Cup.
Na start  Böttcher Rally Vyškov se postavilo rekordních 87 posádek a soutěž byla vyjímečná i svoji délkou,která oproti předchozím podnikům narostla na celých 17 rychlostních zkoušek a délka celé soutěže tak činila celých 123 km což je téměř o 40 km víc než u všech dosud odjetých podniků.