FRONTLINE Rally Team

Vítejte na stránkách FRONTLINE Rally Teamu

Motorsport Cup

Pátý podnik šampionátu nás vrátil zpět na šotolinu, tentokrát na převážně velmi rychlé rychlostní testy. Vůbec se nedařilo leaderům skupin, když  do cíle dokázal bez SR dojet pouze V.Matoušek ve třídě S2000. Z premiérového  vítěztví se  o  pouhých 0.77s radoval  Karel Hrdina (Citroën C4 WRC) z  REVO  eTeam Klatovy. Stříbro si odváží Josef Kubičík (Ford Focus WRC) z RM Motorsport a bronz Michal Walkowski  (Ford Focus WRC) z RallyOnline Virtual Rally Teamu, který za vítězem zaostal o 5s. Ve třídě N4 byl  tentokrát  nejrychlejší  Ondřej Holub  (Mitsubishi Lancer Evo 9) z NEXUS Racing, mezi S2000 vyhrál podruhé v sezoně Robi Grgurina (Ford Fiesta S2000) a taktéž podruhé zvítězil Peter Lilge (VW Polo S1600) z FRONTLINE Rally Teamu ve třídě S1600.
 Čtvrtý podnik nás poprvé zavedl na asfaltový povrch. S deseti rychlostními zkouškami se opět nejlépe vypořádal Martin Bíca (Citroën C4 WRC) z Kizz-me WRT, který nenašel přemožitele  ani na jednom z deseti testů. Trať tak zvládl projet o 1:29s  rychleji než opět druhý v pořadí Karel Hrdina (Citroën C4 WRC)  z REVO eTeam Klatovy. Třetí dojel o další 1:07s zpět Martin Pivoňka (Ford Focus WRC) z Racing-Team-Sahara. Mezi produkčními vozy zvítězil další suverén - Stanislav Pecha (Mitsubishi Lancer Evo 9) , z týmu Los Lamos. Ve třídě S2000 se z prvního letošního vítěztví radoval Vlastimil Matoušek (Ford Fiesta S2000) z FRONTLINE Rally Teamu a ve třídě S1600 si taktéž premiérové vítěztví vybojoval Jan Cvrček (Renault Clio S1600) z týmu NEXUS Racing.
 Třetí podnik opět opanoval jezdec Kizz-me WRT  Martin Bíca  (Citroën C4 WRC), který dorazil do cíle o 42s rychleji než druhý  v pořadí. Tím byl Karel Hrdina (Citroën C4 WRC) z REVO  eTeam Klatovy.Třetí byl Cipriano Sacramento (Citroën C4 WRC)  z týmu Gurania I.V.R.T., který si tak připsal premiérové body .  Ve skupině N4 zvítězil již potřetí v řadě jezdec týmu Los Lamos Stanislav Pecha (Mitsubishi Lancer Evo 9) a zatím je suverénním leaderem skupiny. V kategorii S2000 si premiérové vítěztví připsal Radek Hájek (Peugeot 207) z Hanáckého Rally Klubu. Ve třídě S1600 se po dvou druhých místech poprvé radoval z vítěztví Tomas Nordins (Renault Clio) z Hanáckého Rally Klubu.
 Vítězem  druhé  soutěže  "domácího" poháru, kterého se  zúčastnilo 83 jezdců, se  stal  jezdec  Hanáckého Rally Klubu  Mihaly Nyilas s vozem Peugeot 307 WRC. Druhý byl o 12s zpět vítěz minulé soutěže Martin Bíca z týmu Kizz-me WRT s vozem Citroën C4 WRC a upevnil si tak vedení v šampionátu i ve své  třídě. Na  pomyslný  bronzový  stupínek  vystoupal  jezdec  REVO eTeamu Klatovy Karel Hrdina také s vozem Citroën C4 WRC. Na vítěze ztratil 27 sekund.