FRONTLINE Rally Team

Vítejte na stránkách FRONTLINE Rally Teamu

Team Rally

Jedenáctým podnikem pokračovala prestižní Team Rally. Skladbu trati obstaral  David Palánek z  týmu RT--WRC-- . Kombinace asfaltových RZ na suchu, vlhku i mokru  byla pro náš tým vražedná....Je to nejhorší výsledek týmu v plné sestavě v tomto ročníku TR, ale pojďme blíže:
  Dalším podnikem pokračovala letošní Team Rally. 10. podnik nesl název Kizz-me Rally a Roman Janků připravil opravdu náročnou porci 24 rychlostních zkoušek převážně na  vlhkém nebo mokrém asfaltovém povrchu. Ze 370 startujících dojelo do cíle 245 jezdců.
  Pod záštitou klatovského týmu se jel další, v pořadí již devátý podnik letošní Team Rally. Na startu se opět objevil rekordní počet jezdců a to 383.  Skladbu 22 rychlostních zkoušek ze šotolinovým povrchem má na svědomí Martin Šulan, manažer REVO eTeamu Klatovy.

RESL Jan

Již 8 závodem pokračovala letošní Team Rally. Na startu z části asfaltové a z části sněhové soutěže se objevilo 362 posádek. Skladba a podmínky rychlosních zkoušek, které tentokrát obstaral Mojmír Lehocký, však našemu týmu vůbec nevyhovovali.
 Poslední lednový týden byl ve znamení jíž sedmého pokračování Team Rally. Soutěž se jela pod záštitou týmu KCM a skladbu 21 čistě sněhových rychlostních zkoušek obstaral Karel Nový. Na start se postavilo 357 posádek, což bylo zatím nejvíce v letošní sezóně.

Začátek ledna nám přinesl nejen pořádnou sněhovou nadílku, ale také další, v pořadí již šestou část prestižního poháru Team Rally 2008. Skladbu 24 rychlostních zkoušek Carlsbad Rally tentokrát obstaral Jan Bittner.

Již pátým podnikem pokračoval letošní ročník Team Rally. Tentokrát se jelo na sněhu a šotolině a trať postavil Roman Gryga  z týmu RM Motorsport. Na startu se objevilo 322 jezdců a v cíli jich bylo klasifikováno 308.
 Čtvrtý podnik letošní Team Rally se jel pod hlavičkou HSF teamu a Pavel Chrastina  připravil opravdu náročnou skladbu šotolinových tratí. Soutěž byla již tradičně rozdělena do dvou etap a na start se postavilo 324 jezdců.